Son Güncelleme: 14 sa önce
Siteevler Eczanesi logo

Siteevler Eczanesi


0
  • Bursa - Osmangazi
  • 02242460766
  • SOĞUKKUYU MAH. 1.HÜRRİYET CAD. NO:32(A-101 MARKET VE TEB BANKASI YANI)
  • 24.11.2022 18:30 / 25.11.2022 08:30 arası nöbetçidir.

  • 242
  • Yorum Yap
(0)

Bursa Osmangazi Siteevler Eczanesi. Nöbetçi Siteevler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Siteevler Eczanesi Bursa ili Osmangazi İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Siteevler Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Siteevler Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Siteevler Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Siteevler Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Siteevler Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

4 Aralık 2022 Pazar Bursa Osmangazi Nöbetçi Siteevler Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Siteevler Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Siteevler Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Siteevler Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Siteevler Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Siteevler Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Siteevler Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Siteevler Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Siteevler Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Bursa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bursa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Serapark Eczanesi

Bursa Nilüfer Serapark Eczanesi. Nöbetçi Serapark Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özgür Eczanesi

Bursa Osmangazi Özgür Eczanesi. Nöbetçi Özgür Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Eda Gündüz Eczanesi

Bursa Kestel Eda Gündüz Eczanesi. Nöbetçi Eda Gündüz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sıla Eczanesi

Bursa Inegöl Sıla Eczanesi. Nöbetçi Sıla Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.