Bursa Gemlik Gemlik Körfez Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 gün önce
Gemlik Körfez Eczanesi logo
Gemlik Körfez Eczanesi logo

Gemlik Körfez Eczanesi

0
  • Bursa - Gemlik
  • 02245122512
  • EŞREF DİNÇER MAH. ÖMER HALİSDEMİR CAD. NO:34
  • 09.08.2022 18:30 / 10.08.2022 00:00 arası nöbetçidir.

  • 572
  • Yorum Yap
(0)

Bursa Gemlik Gemlik Körfez Eczanesi. Nöbetçi Gemlik Körfez Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Gemlik Körfez Eczanesi Bursa ili Gemlik İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Gemlik Körfez Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Gemlik Körfez Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Gemlik Körfez Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gemlik Körfez Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Gemlik Körfez Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

10 Ağustos 2022 Çarşamba Bursa Gemlik Nöbetçi Gemlik Körfez Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Gemlik Körfez Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Gemlik Körfez Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Gemlik Körfez Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Gemlik Körfez Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Gemlik Körfez Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Gemlik Körfez Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Gemlik Körfez Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Gemlik Körfez Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Bursa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bursa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Aslı Eczanesi

Bursa Karacabey Aslı Eczanesi. Nöbetçi Aslı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Filiz Eczanesi

Bursa Yıldırım Filiz Eczanesi. Nöbetçi Filiz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Hacettepe Eczanesi

Bursa Inegöl Hacettepe Eczanesi. Nöbetçi Hacettepe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yeni Orhan Eczanesi

Bursa Büyükorhan Yeni Orhan Eczanesi. Nöbetçi Yeni Orhan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.