Bursa Nilüfer Onur Yücesoy Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 3 gün önce
Onur Yücesoy Eczanesi logo
Onur Yücesoy Eczanesi logo

Onur Yücesoy Eczanesi

0
  • Bursa - Nilüfer
  • 02242461166
  • KARAMAN MAH. GÜRBÜZLER CAD. NO:20(İZMİR YOLU DURAK MUHALLEBİCİSİ ARKASI)
  • 14.05.2022 17:00 / 15.05.2022 08:30 arası nöbetçidir.

  • 73
  • Yorum Yap
(0)

Bursa Nilüfer Onur Yücesoy Eczanesi. Nöbetçi Onur Yücesoy Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Onur Yücesoy Eczanesi Bursa ili Nilüfer İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Onur Yücesoy Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Onur Yücesoy Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Onur Yücesoy Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Onur Yücesoy Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Onur Yücesoy Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Mayıs 2022 Pazar Bursa Nilüfer Nöbetçi Onur Yücesoy Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Onur Yücesoy Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Onur Yücesoy Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Onur Yücesoy Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Onur Yücesoy Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Onur Yücesoy Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Onur Yücesoy Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Onur Yücesoy Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Onur Yücesoy Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Bursa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bursa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Büyükorhan Eczanesi

Bursa Büyükorhan Büyükorhan Eczanesi. Nöbetçi Büyükorhan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ulaş Eczanesi

Bursa Harmancık Ulaş Eczanesi. Nöbetçi Ulaş Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çarşı Eczanesi

Bursa Mustafakemalpaşa Çarşı Eczanesi. Nöbetçi Çarşı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Tuğba Kuşoğlu Eczanesi

Bursa Inegöl Tuğba Kuşoğlu Eczanesi. Nöbetçi Tuğba Kuşoğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.