Bursa Nilüfer Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 33 dk önce
 • Beyoğlu Eczanesi

  Beyoğlu Eczanesi 0

  • Bursa - Nilüfer
  • tarihinde nöbetçi
  • 02242424204 02242424204
  • FETHİYE MAH. İNCELER SOK. NO:14(ESKİ RENTIP HASTANESİ KARŞISI)
  (0)
 • Peker Eczanesi

  Peker Eczanesi 0

  • Bursa - Nilüfer
  • tarihinde nöbetçi
  • 0224-2498820 0224-2498820
  • KARAMAN MAH. BİÇEN SOK. NO:9/C(BİYOFİZ TIP MERKEZİ KARŞISI)
  (0)
 • Yüzüncüyıl Eczanesi

  Yüzüncüyıl Eczanesi 0

  • Bursa - Nilüfer
  • tarihinde nöbetçi
  • 02244131222 02244131222
  • 100.YIL MAH. ÖZLÜCE PARK AVM NO:7(100.YIL ASM KARŞISI - SAYGINKENT...
  (0)
 • Barışcan Eczanesi

  Barışcan Eczanesi 0

  • Bursa - Nilüfer
  • tarihinde nöbetçi
  • 02242430020 02242430020
  • MİNARELİ ÇAVUŞ MAH. MEZRA SOK. NO:42/A(ALARA İLKOKULU VE...
  (0)
 • Sevde Nur Eczanesi

  Sevde Nur Eczanesi 0

  • Bursa - Nilüfer
  • tarihinde nöbetçi
  • 02244521061 02244521061
  • BEŞEVLER MAH. ACAR SOK. NO:11/B(ANADOLU HASTANESİ ARKASI)
  (0)

26 Mayıs 2022 Perşembe Bursa Nilüfer Nöbetçi Eczaneleri

Bursa ili Nilüfer ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bursa Nilüfer Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Bursa Nilüfer nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Bursa Nilüfer nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Nilüfer ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Nilüfer ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Bursa Nilüfer Eczaneleri

Bursa Nilüfer nöbetçi eczane listesi ile birlikte aradığınız eczaneyi kolayca bulabilirsiniz. Acil ilaç alması gerekenler ve hastalar için çok önemli olan nöbetçi eczaneler Bursa Nilüfer bölgesinde günlük olarak değişmektedir. Mesai saatleri dışında eczane bulmak zor olacağından ancak nöbetçi eczane listesi sayesinde eczane bulabilirsiniz.

Bursa Nilüfer Nöbetçi Eczaneleri

Bursa Nilüfer nöbetçi eczaneleri bölgedeki eczaneleri çok kolay şekilde bulmanız için yardımcı oluyor. Nöbetçi eczaneler ilçe ve iller için her gün olarak güncellenmektedir. Bu yüzden güncel bilgilere ulaşarak nöbetçi eczaneye gidebilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma saatlerinin dışında kalan zamanlarda açıktır. Böylece hizmet verdikleri süre kapsamında her zaman giderek ilaç veya medikal ürün temini sağlayabilirsiniz.

Nöbetçi eczanelerin çalışma mantığı ilaç temini çok acele olabileceğinden ve sağlıkla ilgili olduğundan hastaların mağdur olmamasını önlemek içindir. Eğer nöbetçi eczane bulunmazsa bir an önce alınması gereken ilaçların da temini olanaksız olacağından hastalar için ciddi riskler oluşabilir. Bursa Nilüfer bölgesi nöbetçi eczaneleri bu türden sorunların yaşanmasını önlemek için hizmet vermekte olup olası sorunların önüne geçmektedir. Böylece ilaç arayanlar liste üzerinden nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde eczaneye ulaşabilir.

Bursa Nilüfer Nöbetçi Eczane Listesi

Bursa Nilüfer’de nöbetçi eczaneler günlük olarak belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler il bazlı Ecza Odaları tarafından kararlaştırılır. Bu kapsamda eczanelerin hangilerinin nöbetçi olacağını tahmin etmek olanaklı değildir. Ancak Ecza Odası tarafından verilen kararlar sonrasında nöbetçi eczaneler belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler günlük ve ertesi gün olacak şekilde tespit edilir. Bu süreden daha fazlası önceden herhangi bir sorun yaşanmaması için belirlenmemektedir. İlgili süre kapsamında Bursa Nilüfer’de nöbetçi eczane bul seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

İlaç temini hastalıkların tedavi edilmesi veya ani şekilde baş gösteren rahatsızlıkların yatıştırılması için çok önemli olduğundan nöbetçi eczane listesi üzerinden çok kolay şekilde temin etmek istediğiniz ilaçları bulabileceğiniz eczanelere ulaşabilirsiniz. Normal yöntemlerde kapalı olan eczanelere giderek nöbetçi eczane listesine bakmanız gerekir. Ancak gece gibi geç saatlerde bu türden yöntemler zaman açısından sorun yaratacağı için sayfa üzerinden sunulan nöbetçi eczane listesi ile birlikte çok daha verimli ve hızlı şekilde hareket etmeniz mümkün hale gelir.

Nöbetçi eczane Bursa Nilüfer bölgesinde güncel verilere dayandırılarak sayfada yer almaktadır. Bilgisayar veya telefon gibi çeşitli elektronik cihazlar ile çok kolay şekilde yapabileceğiniz sorgulama işlemleri sonrasında en yakında bulunan nöbetçi eczaneyi bulabileceksiniz. Nöbetçi eczaneyi bulduktan sonra konum bilgileri üzerinden eczaneye ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma sistemi olarak diğer eczanelerden farksız şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir ek ücret veya benzeri talepler yapılmaz. Reçete veya para ile ilaç alabilirsiniz. Reçeteli satılan ilaçlar için ise doktor tarafından hazırlanmış olan reçetenin bulunması gerekmektedir.

Bursa Nilüfer En Yakın Nöbetçi Eczane

Bursa Nilüfer en yakın nöbetçi eczane bulmak için sayfa üzerinden yapabileceğiniz sorgulama sonucunda hızlı şekilde ilaçlarınızı temin edebileceğiniz adrese ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgelerin küçük ve büyüklüğüne bağlı olarak değişen nöbetçi eczaneler için net bir adet sayısı bulunmaktadır. Bu yüzden bulunduğunuz konum itibariyle nöbetçi eczanelerin sayısında da değişiklik olabilir. Büyük ilçeler için nöbetçi eczane sayısı daha fazla olurken küçük ilçeler için bulabileceğiniz eczane sayısının da düşük olabileceğini göz önünde tutmalısınız.

Nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde ulaşabileceğiniz eczane bilgileri güncel olup sorunsuz şekilde kullanım olanağı sunmaktadır. Bazı eczanelerde yoğunluk yüzünden sıra beklemeniz gerekebileceğinizi de unutmamalısınız. Böylesi durumlarda yine Bursa Nilüfer nöbetçi eczane ara seçeneği ile yakınınızdaki başka eczaneyi bulabilir ve hızlı şekilde ulaşım sağlayarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Bursa Nilüfer Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Nilüfer Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Nilüfer Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Nilüfer nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Nilüfer ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Nilüfer nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Nilüfer ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Bursa İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bursa ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Yenişehir Nöbetçi Eczaneleri

Bursa Yenişehir Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Yenişehir nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Keles Nöbetçi Eczaneleri

Bursa Keles nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Bursa Keles nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Mudanya Nöbetçi Eczaneleri

Bursa Mudanya nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Bursa Mudanya nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Yıldırım Nöbetçi Eczaneleri

Bursa Yıldırım nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Bursa Yıldırım nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.