Son Güncelleme: 6 gün önce
Gonca Eryılmaz Eczanesi logo

Gonca Eryılmaz Eczanesi


0
  • Bursa - Nilüfer
  • 02244418168
  • 23 NİSAN MAH. 75.YIL BULVARI NO:3/A-C(ATA BULVARI OSB GİRİŞİ - DURMAZLAR KARŞISI)
  • 25.11.2022 18:30 / 26.11.2022 10:00 arası nöbetçidir.

  • 274
  • Yorum Yap
(0)

Bursa Nilüfer Gonca Eryılmaz Eczanesi. Nöbetçi Gonca Eryılmaz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Gonca Eryılmaz Eczanesi Bursa ili Nilüfer İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Gonca Eryılmaz Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Gonca Eryılmaz Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Gonca Eryılmaz Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gonca Eryılmaz Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Gonca Eryılmaz Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

4 Aralık 2022 Pazar Bursa Nilüfer Nöbetçi Gonca Eryılmaz Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Gonca Eryılmaz Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Gonca Eryılmaz Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Gonca Eryılmaz Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Gonca Eryılmaz Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Gonca Eryılmaz Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Gonca Eryılmaz Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Gonca Eryılmaz Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Gonca Eryılmaz Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Bursa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bursa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Altın Eczanesi

Bursa Nilüfer Altın Eczanesi. Nöbetçi Altın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Gemlik Körfez Eczanesi

Bursa Gemlik Gemlik Körfez Eczanesi. Nöbetçi Gemlik Körfez Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ümit Eczanesi

Bursa Osmangazi Ümit Eczanesi. Nöbetçi Ümit Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Güney Eczanesi

Bursa Yıldırım Güney Eczanesi. Nöbetçi Güney Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.