Son Güncelleme: 11 sa önce
Fethiye Güneş Eczanesi logo

Fethiye Güneş Eczanesi


0
  • Bursa - Nilüfer
  • 0224-2416580
  • FETHİYE MAH. ULU CAD. NO:52B/B(FETHİYE İLKOKULU KARŞISI)
  • 12.02.2024 18:30 / 13.02.2024 08:30 arası nöbetçidir.

  • 718
  • Yorum Yap
(0)

Nilüfer ilçesi (Bursa) Fethiye Güneş Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Fethiye Güneş Eczanesi Bursa ili Nilüfer İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Fethiye Güneş Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Fethiye Güneş Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Fethiye Güneş Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fethiye Güneş Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Fethiye Güneş Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Şubat 2024 Cumartesi Bursa Nilüfer Nöbetçi Fethiye Güneş Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Fethiye Güneş Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Fethiye Güneş Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Fethiye Güneş Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Fethiye Güneş Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Fethiye Güneş Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Fethiye Güneş Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Fethiye Güneş Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Fethiye Güneş Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Bursa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bursa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ulaş Eczanesi

Harmancık ilçesi (Bursa) Ulaş Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Akçalar Eczanesi

Nilüfer ilçesi (Bursa) Akçalar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ayhan Eczanesi

Mustafakemalpaşa ilçesi (Bursa) Ayhan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Türker Eczanesi

Inegöl ilçesi (Bursa) Türker Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.