Bursa Nilüfer Elit Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 12 sa önce
Elit Eczanesi logo
Elit Eczanesi logo

Elit Eczanesi

0
  • Bursa - Nilüfer
  • 0224-4528200
  • ODUNLUK MAH. OPERATÖR SOK. NO:1/E(JİMER HASTANESİ ACİL ÇIKIŞ YANI)
  • 14.05.2022 17:00 / 15.05.2022 08:30 arası nöbetçidir.

  • 243
  • Yorum Yap
(0)

Bursa Nilüfer Elit Eczanesi. Nöbetçi Elit Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Elit Eczanesi Bursa ili Nilüfer İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Elit Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Elit Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Elit Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Elit Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Elit Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Mayıs 2022 Pazar Bursa Nilüfer Nöbetçi Elit Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Elit Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Elit Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Elit Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Elit Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Elit Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Elit Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Elit Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Elit Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Bursa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bursa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Teleferik Merkez Eczanesi

Bursa Yıldırım Teleferik Merkez Eczanesi. Nöbetçi Teleferik Merkez Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kahraman Eczanesi

Bursa Gemlik Kahraman Eczanesi. Nöbetçi Kahraman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ömür Eczanesi

Bursa Inegöl Ömür Eczanesi. Nöbetçi Ömür Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Köse Eczanesi

Bursa Gürsu Köse Eczanesi. Nöbetçi Köse Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.