Bursa Yıldırım Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 5 dk önce
 • Denge Eczanesi

  Denge Eczanesi 0

  • Bursa - Yıldırım
  • tarihinde nöbetçi
  • 02243400026 02243400026
  • BAĞLARALTI MAH. 2.CAD. A309.SOK. NO:3(PAZAR YERİ VE 39 NO'LU...
  (0)
 • Yeşilkent Eczanesi

  Yeşilkent Eczanesi 0

  • Bursa - Yıldırım
  • tarihinde nöbetçi
  • Telefon Yok Telefon Yok
  • ORTABAĞLAR MAH. AYDOĞDU CAD. NO:12(SALI PAZARI-ORTABAĞLAR ASM...
  (0)
 • Filiz Eczanesi

  Filiz Eczanesi 0

  • Bursa - Yıldırım
  • tarihinde nöbetçi
  • 02243606369 02243606369
  • MEHMET AKİF ERSOY MAH. T.M.ALİ CAD. NO:39/B(EMİRSULTAN POLİS...
  (0)
 • Betül Tuna Eczanesi

  Betül Tuna Eczanesi 0

  • Bursa - Yıldırım
  • tarihinde nöbetçi
  • 02243673327 02243673327
  • ÇINARÖNÜ MAH. ŞİMŞEK CAD. NO:9(ÇINARÖNÜ SAĞLIK OCAĞI YANI)
  (0)
 • Işıtan Eczanesi

  Işıtan Eczanesi 0

  • Bursa - Yıldırım
  • tarihinde nöbetçi
  • Telefon Yok Telefon Yok
  • MİLLET MAH. VATAN CAD. NO:283/A(MİLLET MAH. ANA CADDESİ)
  (0)

15 Ağustos 2022 Pazartesi Bursa Yıldırım Nöbetçi Eczaneleri

Bursa ili Yıldırım ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bursa Yıldırım Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Bursa Yıldırım nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Bursa Yıldırım nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Yıldırım ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Yıldırım ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Bursa Yıldırım Eczaneleri

Bursa Yıldırım nöbetçi eczane listesi ile birlikte aradığınız eczaneyi kolayca bulabilirsiniz. Acil ilaç alması gerekenler ve hastalar için çok önemli olan nöbetçi eczaneler Bursa Yıldırım bölgesinde günlük olarak değişmektedir. Mesai saatleri dışında eczane bulmak zor olacağından ancak nöbetçi eczane listesi sayesinde eczane bulabilirsiniz.

Bursa Yıldırım Nöbetçi Eczaneleri

Bursa Yıldırım nöbetçi eczaneleri bölgedeki eczaneleri çok kolay şekilde bulmanız için yardımcı oluyor. Nöbetçi eczaneler ilçe ve iller için her gün olarak güncellenmektedir. Bu yüzden güncel bilgilere ulaşarak nöbetçi eczaneye gidebilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma saatlerinin dışında kalan zamanlarda açıktır. Böylece hizmet verdikleri süre kapsamında her zaman giderek ilaç veya medikal ürün temini sağlayabilirsiniz.

Nöbetçi eczanelerin çalışma mantığı ilaç temini çok acele olabileceğinden ve sağlıkla ilgili olduğundan hastaların mağdur olmamasını önlemek içindir. Eğer nöbetçi eczane bulunmazsa bir an önce alınması gereken ilaçların da temini olanaksız olacağından hastalar için ciddi riskler oluşabilir. Bursa Yıldırım bölgesi nöbetçi eczaneleri bu türden sorunların yaşanmasını önlemek için hizmet vermekte olup olası sorunların önüne geçmektedir. Böylece ilaç arayanlar liste üzerinden nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde eczaneye ulaşabilir.

Bursa Yıldırım Nöbetçi Eczane Listesi

Bursa Yıldırım’de nöbetçi eczaneler günlük olarak belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler il bazlı Ecza Odaları tarafından kararlaştırılır. Bu kapsamda eczanelerin hangilerinin nöbetçi olacağını tahmin etmek olanaklı değildir. Ancak Ecza Odası tarafından verilen kararlar sonrasında nöbetçi eczaneler belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler günlük ve ertesi gün olacak şekilde tespit edilir. Bu süreden daha fazlası önceden herhangi bir sorun yaşanmaması için belirlenmemektedir. İlgili süre kapsamında Bursa Yıldırım’de nöbetçi eczane bul seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

İlaç temini hastalıkların tedavi edilmesi veya ani şekilde baş gösteren rahatsızlıkların yatıştırılması için çok önemli olduğundan nöbetçi eczane listesi üzerinden çok kolay şekilde temin etmek istediğiniz ilaçları bulabileceğiniz eczanelere ulaşabilirsiniz. Normal yöntemlerde kapalı olan eczanelere giderek nöbetçi eczane listesine bakmanız gerekir. Ancak gece gibi geç saatlerde bu türden yöntemler zaman açısından sorun yaratacağı için sayfa üzerinden sunulan nöbetçi eczane listesi ile birlikte çok daha verimli ve hızlı şekilde hareket etmeniz mümkün hale gelir.

Nöbetçi eczane Bursa Yıldırım bölgesinde güncel verilere dayandırılarak sayfada yer almaktadır. Bilgisayar veya telefon gibi çeşitli elektronik cihazlar ile çok kolay şekilde yapabileceğiniz sorgulama işlemleri sonrasında en yakında bulunan nöbetçi eczaneyi bulabileceksiniz. Nöbetçi eczaneyi bulduktan sonra konum bilgileri üzerinden eczaneye ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma sistemi olarak diğer eczanelerden farksız şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir ek ücret veya benzeri talepler yapılmaz. Reçete veya para ile ilaç alabilirsiniz. Reçeteli satılan ilaçlar için ise doktor tarafından hazırlanmış olan reçetenin bulunması gerekmektedir.

Bursa Yıldırım En Yakın Nöbetçi Eczane

Bursa Yıldırım en yakın nöbetçi eczane bulmak için sayfa üzerinden yapabileceğiniz sorgulama sonucunda hızlı şekilde ilaçlarınızı temin edebileceğiniz adrese ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgelerin küçük ve büyüklüğüne bağlı olarak değişen nöbetçi eczaneler için net bir adet sayısı bulunmaktadır. Bu yüzden bulunduğunuz konum itibariyle nöbetçi eczanelerin sayısında da değişiklik olabilir. Büyük ilçeler için nöbetçi eczane sayısı daha fazla olurken küçük ilçeler için bulabileceğiniz eczane sayısının da düşük olabileceğini göz önünde tutmalısınız.

Nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde ulaşabileceğiniz eczane bilgileri güncel olup sorunsuz şekilde kullanım olanağı sunmaktadır. Bazı eczanelerde yoğunluk yüzünden sıra beklemeniz gerekebileceğinizi de unutmamalısınız. Böylesi durumlarda yine Bursa Yıldırım nöbetçi eczane ara seçeneği ile yakınınızdaki başka eczaneyi bulabilir ve hızlı şekilde ulaşım sağlayarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Bursa Yıldırım Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yıldırım Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yıldırım Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Yıldırım nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Yıldırım ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yıldırım nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yıldırım ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Bursa İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bursa ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Mudanya Güzelyalı Nöbetçi Eczaneleri

Bursa Mudanya Güzelyalı nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Bursa Mudanya Güzelyalı nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Harmancık Nöbetçi Eczaneleri

Bursa Harmancık nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Bursa Harmancık nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Mustafakemalpaşa Nöbetçi Eczaneleri

Bursa Mustafakemalpaşa nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Bursa Mustafakemalpaşa nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Kestel Nöbetçi Eczaneleri

Bursa Kestel nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Bursa Kestel nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.