Bursa Yıldırım Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 58 dk önce
 • Fatihan Eczanesi

  Fatihan Eczanesi 0

  • Bursa - Yıldırım
  • tarihinde nöbetçi
  • 02243693279 02243693279
  • MİMAR SİNAN MAH. EMNİYET CAD. NO:24/A(ŞEVKET YILMAZ HASTANESİ VE...
  (0)
 • Güney Eczanesi

  Güney Eczanesi 0

  • Bursa - Yıldırım
  • tarihinde nöbetçi
  • 02243276133 02243276133
  • KURTOĞLU MAH. YEŞİL CAD. NO:7 (SETBAŞI MEYDANI)
  (0)
 • Tuna Sağlık Eczanesi

  Tuna Sağlık Eczanesi 0

  • Bursa - Yıldırım
  • tarihinde nöbetçi
  • 02243625077 02243625077
  • MEHMET AKİF ERSOY MAH. T.M.ALİ CAD. NO:55/B (ESKİ DAVUTKADI POLİS...
  (0)
 • Nazende Eczanesi

  Nazende Eczanesi 0

  • Bursa - Yıldırım
  • tarihinde nöbetçi
  • 02243629896 02243629896
  • VATAN MAH. 14.ŞAHİN SOK. NO:1/A(YENİ VATAN SAĞLIK OCAĞI...
  (0)
 • Sevde Eczanesi

  Sevde Eczanesi 0

  • Bursa - Yıldırım
  • tarihinde nöbetçi
  • 02243637174 02243637174
  • EĞİTİM MAH. 2.NARLI SOK. NO:40(YEŞİLYAYLA CAD. ALTI-AYŞE...
  (0)

4 Aralık 2022 Pazar Bursa Yıldırım Nöbetçi Eczaneleri

Bursa ili Yıldırım ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Bursa Yıldırım Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Bursa Yıldırım nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Bursa Yıldırım nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Yıldırım ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Yıldırım ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Bursa Yıldırım Eczaneleri

Bursa Yıldırım nöbetçi eczane listesi ile birlikte aradığınız eczaneyi kolayca bulabilirsiniz. Acil ilaç alması gerekenler ve hastalar için çok önemli olan nöbetçi eczaneler Bursa Yıldırım bölgesinde günlük olarak değişmektedir. Mesai saatleri dışında eczane bulmak zor olacağından ancak nöbetçi eczane listesi sayesinde eczane bulabilirsiniz.

Bursa Yıldırım Nöbetçi Eczaneleri

Bursa Yıldırım nöbetçi eczaneleri bölgedeki eczaneleri çok kolay şekilde bulmanız için yardımcı oluyor. Nöbetçi eczaneler ilçe ve iller için her gün olarak güncellenmektedir. Bu yüzden güncel bilgilere ulaşarak nöbetçi eczaneye gidebilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma saatlerinin dışında kalan zamanlarda açıktır. Böylece hizmet verdikleri süre kapsamında her zaman giderek ilaç veya medikal ürün temini sağlayabilirsiniz.

Nöbetçi eczanelerin çalışma mantığı ilaç temini çok acele olabileceğinden ve sağlıkla ilgili olduğundan hastaların mağdur olmamasını önlemek içindir. Eğer nöbetçi eczane bulunmazsa bir an önce alınması gereken ilaçların da temini olanaksız olacağından hastalar için ciddi riskler oluşabilir. Bursa Yıldırım bölgesi nöbetçi eczaneleri bu türden sorunların yaşanmasını önlemek için hizmet vermekte olup olası sorunların önüne geçmektedir. Böylece ilaç arayanlar liste üzerinden nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde eczaneye ulaşabilir.

Bursa Yıldırım Nöbetçi Eczane Listesi

Bursa Yıldırım’de nöbetçi eczaneler günlük olarak belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler il bazlı Ecza Odaları tarafından kararlaştırılır. Bu kapsamda eczanelerin hangilerinin nöbetçi olacağını tahmin etmek olanaklı değildir. Ancak Ecza Odası tarafından verilen kararlar sonrasında nöbetçi eczaneler belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler günlük ve ertesi gün olacak şekilde tespit edilir. Bu süreden daha fazlası önceden herhangi bir sorun yaşanmaması için belirlenmemektedir. İlgili süre kapsamında Bursa Yıldırım’de nöbetçi eczane bul seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

İlaç temini hastalıkların tedavi edilmesi veya ani şekilde baş gösteren rahatsızlıkların yatıştırılması için çok önemli olduğundan nöbetçi eczane listesi üzerinden çok kolay şekilde temin etmek istediğiniz ilaçları bulabileceğiniz eczanelere ulaşabilirsiniz. Normal yöntemlerde kapalı olan eczanelere giderek nöbetçi eczane listesine bakmanız gerekir. Ancak gece gibi geç saatlerde bu türden yöntemler zaman açısından sorun yaratacağı için sayfa üzerinden sunulan nöbetçi eczane listesi ile birlikte çok daha verimli ve hızlı şekilde hareket etmeniz mümkün hale gelir.

Nöbetçi eczane Bursa Yıldırım bölgesinde güncel verilere dayandırılarak sayfada yer almaktadır. Bilgisayar veya telefon gibi çeşitli elektronik cihazlar ile çok kolay şekilde yapabileceğiniz sorgulama işlemleri sonrasında en yakında bulunan nöbetçi eczaneyi bulabileceksiniz. Nöbetçi eczaneyi bulduktan sonra konum bilgileri üzerinden eczaneye ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma sistemi olarak diğer eczanelerden farksız şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir ek ücret veya benzeri talepler yapılmaz. Reçete veya para ile ilaç alabilirsiniz. Reçeteli satılan ilaçlar için ise doktor tarafından hazırlanmış olan reçetenin bulunması gerekmektedir.

Bursa Yıldırım En Yakın Nöbetçi Eczane

Bursa Yıldırım en yakın nöbetçi eczane bulmak için sayfa üzerinden yapabileceğiniz sorgulama sonucunda hızlı şekilde ilaçlarınızı temin edebileceğiniz adrese ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgelerin küçük ve büyüklüğüne bağlı olarak değişen nöbetçi eczaneler için net bir adet sayısı bulunmaktadır. Bu yüzden bulunduğunuz konum itibariyle nöbetçi eczanelerin sayısında da değişiklik olabilir. Büyük ilçeler için nöbetçi eczane sayısı daha fazla olurken küçük ilçeler için bulabileceğiniz eczane sayısının da düşük olabileceğini göz önünde tutmalısınız.

Nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde ulaşabileceğiniz eczane bilgileri güncel olup sorunsuz şekilde kullanım olanağı sunmaktadır. Bazı eczanelerde yoğunluk yüzünden sıra beklemeniz gerekebileceğinizi de unutmamalısınız. Böylesi durumlarda yine Bursa Yıldırım nöbetçi eczane ara seçeneği ile yakınınızdaki başka eczaneyi bulabilir ve hızlı şekilde ulaşım sağlayarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Bursa Yıldırım Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yıldırım Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yıldırım Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Yıldırım nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Yıldırım ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yıldırım nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yıldırım ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Bursa İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bursa ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Gemlik Nöbetçi Eczaneleri

Bursa Gemlik nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Bursa Gemlik nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Orhaneli Nöbetçi Eczaneleri

Bursa Orhaneli nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Bursa Orhaneli nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Kestel Nöbetçi Eczaneleri

Bursa Kestel nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Bursa Kestel nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Büyükorhan Nöbetçi Eczaneleri

Bursa Büyükorhan nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Bursa Büyükorhan nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.