Bursa Osmangazi Atlas Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 gün önce
Atlas Eczanesi logo
Atlas Eczanesi logo

Atlas Eczanesi

0
  • Bursa - Osmangazi
  • 02242429990
  • EMEK ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ MAH. CANAN TUNCER CAD. NO:1(EMEK METRO DURAĞI KARŞISI - ÖZEL CEYLAN HASTANESİ ARKASI)
  • 06.08.2022 17:00 / 07.08.2022 08:30 arası nöbetçidir.

  • 188
  • Yorum Yap
(0)

Bursa Osmangazi Atlas Eczanesi. Nöbetçi Atlas Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Atlas Eczanesi Bursa ili Osmangazi İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Atlas Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Atlas Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Atlas Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Atlas Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Atlas Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

7 Ağustos 2022 Pazar Bursa Osmangazi Nöbetçi Atlas Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Atlas Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Atlas Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Atlas Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Atlas Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Atlas Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Atlas Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Atlas Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Atlas Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Bursa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bursa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yeni Orhan Eczanesi

Bursa Büyükorhan Yeni Orhan Eczanesi. Nöbetçi Yeni Orhan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çare Eczanesi

Bursa Osmangazi Çare Eczanesi. Nöbetçi Çare Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Filiz Eczanesi

Bursa Yıldırım Filiz Eczanesi. Nöbetçi Filiz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yalçın Eczanesi

Bursa Orhaneli Yalçın Eczanesi. Nöbetçi Yalçın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.