Bursa Mudanya Bilgin Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 6 sa önce
Bilgin Eczanesi logo
Bilgin Eczanesi logo

Bilgin Eczanesi

0
  • Bursa - Mudanya
  • 02245448474
  • ÖMERBEY MAH. DENİZ CAD. 2.BARIŞ SOK. AKARSU SİTESİ NO:4/B-C
  • 23.05.2022 18:00 / 24.05.2022 08:30 arası nöbetçidir.

  • 196
  • Yorum Yap
(0)

Bursa Mudanya Bilgin Eczanesi. Nöbetçi Bilgin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Bilgin Eczanesi Bursa ili Mudanya İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Bilgin Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Bilgin Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Bilgin Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bilgin Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bilgin Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Mayıs 2022 Salı Bursa Mudanya Nöbetçi Bilgin Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Bilgin Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Bilgin Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Bilgin Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Bilgin Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Bilgin Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Bilgin Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Bilgin Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Bilgin Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Bursa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bursa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Çarşı Eczanesi

Bursa Mustafakemalpaşa Çarşı Eczanesi. Nöbetçi Çarşı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Hayat Eczanesi

Bursa Yıldırım Hayat Eczanesi. Nöbetçi Hayat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Esin Serhat Eczanesi

Bursa Osmangazi Demirtaş Esin Serhat Eczanesi. Nöbetçi Esin Serhat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu Eczanesi

Bursa Nilüfer Beyoğlu Eczanesi. Nöbetçi Beyoğlu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.