Son Güncelleme: 9 sa önce
Hersekli Eczanesi logo

Hersekli Eczanesi


0
(0)

Iznik ilçesi (Bursa) Hersekli Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Hersekli Eczanesi Bursa ili İznik İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Hersekli Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Hersekli Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Hersekli Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hersekli Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Hersekli Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

24 Şubat 2024 Cumartesi Bursa İznik Nöbetçi Hersekli Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Hersekli Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Hersekli Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Hersekli Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Hersekli Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Hersekli Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Hersekli Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Hersekli Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Hersekli Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Bursa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bursa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Eylül Eczanesi

Orhangazi ilçesi (Bursa) Eylül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sinandede Cansu Eczanesi

Yıldırım ilçesi (Bursa) Sinandede Cansu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yeni Sağlık Eczanesi

Mudanya ilçesi (Bursa) Yeni Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Birinci Eczanesi

Nilüfer ilçesi (Bursa) Birinci Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.