Bursa Gemlik Zeynep Özdemir Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 gün önce
Zeynep Özdemir Eczanesi logo
Zeynep Özdemir Eczanesi logo

Zeynep Özdemir Eczanesi

0
  • Bursa - Gemlik
  • 02245121995
  • DR.ZİYA KAYA MAH. HÜRRİYET CAD. DEDE KORKUT SOK. NO:26/A
  • 09.08.2022 18:30 / 10.08.2022 08:30 arası nöbetçidir.

  • 394
  • Yorum Yap
(0)

Bursa Gemlik Zeynep Özdemir Eczanesi. Nöbetçi Zeynep Özdemir Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Zeynep Özdemir Eczanesi Bursa ili Gemlik İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Zeynep Özdemir Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Zeynep Özdemir Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Zeynep Özdemir Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Zeynep Özdemir Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Zeynep Özdemir Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

10 Ağustos 2022 Çarşamba Bursa Gemlik Nöbetçi Zeynep Özdemir Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Zeynep Özdemir Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Zeynep Özdemir Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Zeynep Özdemir Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Zeynep Özdemir Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Zeynep Özdemir Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Zeynep Özdemir Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Zeynep Özdemir Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Zeynep Özdemir Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Bursa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bursa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ayla Eczanesi

Bursa Kestel Ayla Eczanesi. Nöbetçi Ayla Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Denge Eczanesi

Bursa Yıldırım Denge Eczanesi. Nöbetçi Denge Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Uzman Eczanesi

Bursa Nilüfer Uzman Eczanesi. Nöbetçi Uzman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Asuman Eczanesi

Bursa Osmangazi Asuman Eczanesi. Nöbetçi Asuman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.