Bursa Gemlik Şems Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 sa önce
Şems Eczanesi logo
Şems Eczanesi logo

Şems Eczanesi

0
 • Bursa - Gemlik
 • 02245131113
 • HİSAR MAH. KINA SOK. I-BLOK NO:35/Z-2(BORUSAN ORTAOKULU KARŞISI)
 • 16.05.2022 18:30 / 17.05.2022 08:30 arası nöbetçidir.

 • 453
 • Yorum Yap
(1)

Bursa Gemlik Şems Eczanesi. Nöbetçi Şems Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Şems Eczanesi İle İlgili Yorumlar

 • Yorum Kullanıcı Resmi
  osman efe telci

  eczaneden gerçekten memnunum girdiğimde bana çay,kahve her türlü ikram ve tebessümle karşılık verdiler işlerini iyi yapıyorlar.

  03 Şubat 2022 10:00

Şems Eczanesi Bursa ili Gemlik İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Şems Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Şems Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Şems Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şems Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Şems Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

17 Mayıs 2022 Salı Bursa Gemlik Nöbetçi Şems Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Şems Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Şems Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Şems Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Şems Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Şems Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Şems Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Şems Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Şems Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Bursa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bursa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Iznik Eczanesi

Bursa Iznik Iznik Eczanesi. Nöbetçi Iznik Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ozan Eczanesi

Bursa Gemlik Ozan Eczanesi. Nöbetçi Ozan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Şerif Deniz Eczanesi

Bursa Mudanya Güzelyalı Şerif Deniz Eczanesi. Nöbetçi Şerif Deniz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Hayat Eczanesi

Bursa Yıldırım Hayat Eczanesi. Nöbetçi Hayat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.