Bursa Gemlik Manastır Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 7 sa önce
Manastır Eczanesi logo
Manastır Eczanesi logo

Manastır Eczanesi

0
(0)

Bursa Gemlik Manastır Eczanesi. Nöbetçi Manastır Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Manastır Eczanesi Bursa ili Gemlik İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Manastır Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Manastır Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Manastır Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Manastır Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Manastır Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Mayıs 2022 Pazar Bursa Gemlik Nöbetçi Manastır Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Manastır Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Manastır Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Manastır Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Manastır Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Manastır Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Manastır Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Manastır Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Manastır Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Bursa İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Bursa ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Karataş Eczanesi

Bursa Osmangazi Karataş Eczanesi. Nöbetçi Karataş Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kahraman Eczanesi

Bursa Gemlik Kahraman Eczanesi. Nöbetçi Kahraman Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Teleferik Merkez Eczanesi

Bursa Yıldırım Teleferik Merkez Eczanesi. Nöbetçi Teleferik Merkez Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çarşı Eczanesi

Bursa Mustafakemalpaşa Çarşı Eczanesi. Nöbetçi Çarşı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.